آزمون استخدامی تأمین نیروی انسانی مورد نیاز و واجد شرایط در مقطع فوق دیپلم برق-قدرت و الکترونیک جهت انجام کار موقت به صورت حجمی در شهرستان‌های تابعه استان خوزستان با همکاری شرکت برق منطقه ای خوزستان (کارفرما) و دانشگاه شهید چمران اهواز صبح روز جمعه 97/12/10 در محل دانشگاه مذکور برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت 1100 نفر داوطلب در این آزمون شرکت کردند که از میان آنها مجموعاً 83 نفر پس از اخذ امتیاز لازم و تکمیل پرونده و قبولی در مصاحبه حضوری در مشاغل اپراتوری (بهره برداری از پست‌های برق شرکت برق منطقه ای خوزستان) و پس از طی دوره‌های آموزشی لازم بکار گرفته خواهند شد.

بررسی و تطبیق مدارک و مصاحبه حضوری پذیرفته شدگان (دو برابر ظرفیت) در روزهای 17 الی 20 اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد. شرکت نصب و تعمیرات نیروگاههای خوزستان در حال حاضر برای سومین سال متوالی مسئولیت بهره برداری از پست‌های برق نواحی استان خوزستان را بر عهده دارد.

 

 

 

درباره admin

1 پاسخ به برگزاری آزمون استخدامی شرکت نصب و تعمیرات نیروگاههای خوزستان
  1. باعرض سلام و خسته نباشید
    خواستم بدونم نفراتی که در نهایت موفق به قبولی نهایی بعد از مصاحبه حضوری نشدن؛آیا امیدی به بکارگیری از این نفرات در آینده هست یا کلا” همه چی تمام شدس(لیست رزرو یا ذخیره)؟؟؟
    ممنونتون میشم اگه پاسخگو باشید
    باتشکر


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *